Filip Mazurkiewicz to polski absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Warszawskiego, który otrzymał najbardziej prestiżową nagrodę medyczną w Europie za znalezienie sposobu na przywrócenie wzroku w każdym wieku. Ale z jakiegoś dziwnego powodu ta dobra wiadomość nie została opublikowana w żadnej lokalnej gazecie w naszym kraju!


Niesamowita rzecz wydarzyła się na Europejskim Kongresie okulistyki, który w tym roku odbył się w Niemczech. Cała publiczność wstała i oklaskiwała mężczyznę na podium przez ponad 10 minut. Tą osobą był polski student Filip Mazurkiewicz, który mieszkał i studiował w Warszawie, to właśnie on zaproponował zastosowanie unikalnej formuły.

Filip Mazurkiewicz zaproponował doskonałe rozwiązanie, a pomysł przejął największy w Europie ośrodek badawczy. W opracowaniu środka brali udział eksperci ze światowej sławy ośrodków naukowych. Środek został opracowany i dziś wykazuje doskonałe wyniki.

Jak najnowsze osiągnięcie europejskich naukowców może poprawić wzrok milionów ludzi na całym świecie i jak zdobyć ten środek? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Dziennikarz: „Panie Filipie, pan jest jednym z dziesięciu najmądrzejszych studentów medycyny na świecie. Dlaczego pan zdecydował się zająć problemem wzroku?”

Nie chciałbym o tym mówić publicznie, ale moja motywacja jest osobista. Kilka lat temu moja mama zaczęła szybko tracić wzrok i ani okulary ani soczewki nie pomogły - jej wzrok nadal się pogarszał. Ona była hospitalizowana z powodu operacji, ale tydzień przed datą ujawniono, że ma postępującą ślepotę z powodu słabego dopływu krwi do soczewki i dna oka, co oznacza, że ​​operacja jest wykluczona.

Jakiś czas temu moja babcia była zupełnie ślepa z powodu tej choroby. Mianowicie wtedy zacząłem badać zagadnienia związane z chorobami oczu i leczeniem tego. Byłem zszokowany, gdy dowiedziałem się, że większość leków w aptekach to są bezużyteczne chemikalia, które tylko pogarszają sytuację. Ale moja mama piła je codziennie, wierząc, że to jej pomoże.

W ciągu ostatnich trzech lat całkowicie pogrążyłem się w tym temacie. W rzeczywistości nowa metoda leczenia chorób oczu, o której wszyscy mówią, pojawiła się teraz, kiedy pisałem swoją pracę doktorską. Zdałem sobie sprawę, że wymyśliłem coś nowego. Ale nie mogłem nawet pomyśleć, że to wzbudzi takie zainteresowanie ze strony różnych struktur.

Dziennikarz: „O jakich strukturach pan mówi?”

Gdy tylko wyniki testów mojej metody leczenia zostały opublikowane, zacząłem otrzymywać różne oferty sprzedaży mojego pomysłu. Pierwsi zadzwonili do mnie Niemcy i zaoferowali 120 tysięcy euro. Ostatnim był amerykański holding farmaceutyczny, który chciał kupić moją formułę za 500 tysięcy dolarów. Teraz zmieniłem numer telefonu i nie chodzę do sieci społecznościowych, ponieważ codziennie otrzymuję oferty sprzedaży.

Dziennikarz: „Ale o ile wiem, pan nie sprzedawał formuły?”

To zabrzmi dziwnie, ale stworzyłem swoją formułę nie na wzbogacanie ludzi za granicą. Co się stanie, jeśli sprzedam formułę za granicę? Opatentowaliby wszystko i zaczęliby sprzedawać środek w wysokiej cenie. Oczywiście nadal jestem młody, ale nie jestem głupi. Tak więc Polacy po prostu nie potrafią się wyleczyć. Jeden lekarz powiedział mi, że ten środek będzie kosztował co najmniej 3000 dolarów. Ale o czym my mówimy? Kto potrafi to kupić w Polsce w cenie 3000 $?

Moim celem jest to, żeby osoby o ograniczonym budżecie mogły z łatwością dostać ten produkt i przywrócić wzrok bez żadnych problemów, bez uciekania się do innych leków, kosztownych operacji oczu, okularów czy soczewek kontaktowych...

Dlatego, gdy otrzymałem ofertę od państwa udziału w tworzeniu produktu krajowego, od razu się zgodziłem. Współpracowaliśmy z najlepszymi specjalistami z Europejskiego Instytutu okulistyki. To było niesamowite doświadczenie. Środek przeszedł już badania kliniczne i jest dostępny dla ludzi.

Bardziej szczegółowo o tym produkcie porozmawialiśmy z Adamem Jankowskim, wykwalifikowanym okulistą z 35-letnim doświadczeniem:

Dziennikarz: „Panie doktorze, proszę nam powiedzieć , jaka jest istota pomysłu Filipa Mazurkiewicza? Czy ten środek zgodne z jego formułą pomaga przywrócić wzrok w każdym wieku?”

Pomysłem Filipa jest nowe podejście w leczeniu chorób oczu, formuła sprawdzi się nawet przy chorobach dziedzicznych. Nie jest tajemnicą, że dziś wszystkie farmaceutyki mogą pomóc tylko na początkowych etapach. Ponadto często niesumienni lekarze stosują to podejście, gdy pacjentowi po raz pierwszy przepisuje się kilka leków, które tylko spowalniają to, co jest nieuniknione. A kiedy z powodu niewłaściwego leczenia osoba praktycznie traci wzrok, natychmiast zostaje wysłana na operację.

Dla nich choroba to tylko biznes - nikt nie chce leczyć pacjenta.

Na początku XXI wieku nasi naukowcy zdali sobie sprawę, że 90% problemów ze wzrokiem powstaje tylko z jednego powodu - niewystarczającego ukrwienia gałki ocznej, która odżywia soczewkę, twardówkę i rogówkę niezbędnymi substancjami. A jeśli wyeliminujesz tę główną przyczynę, możesz prawie całkowicie zrezygnować z kosztownych operacji.

Pomysł Filipa pomaga przywrócić prawidłowe ukrwienie całego układu wzrokowego człowieka. To całkowicie eliminuje ryzyko utraty wzroku, ale we wczesnych stadiach choroby. Jeśli chodzi o choroby dziedziczne czy zaniedbane przypadki, pomysłu Filipa już nie wystarczało, on potrzebował doświadczenia i najnowocześniejszego sprzętu medycznego, a my w tym pomogliśmy. Wspólnym wysiłkiem tak ogromnej liczby lekarzy i pracowników medycznych udało nam się stworzyć skuteczny środek - kapsułki Visospect, przywracające wzrok w każdym wieku.

Dziennikarz: „Ale czy nie uważa się, że nie można przywrócić wzroku bez operacji, zwłaszcza po 40 latach?”

To jest kłamstwo. Pogoń za zyskiem przez firmy farmaceutyczne. Od dawna udowodniono jest, że każdy system organizmu może wyzdrowieć, wystarczy mu pomóc - wyeliminować procesy zapalne, zwiększyć ukrwienie i przyspieszyć eliminację martwych komórek i toksyn.

Dziennikarz: „W jaki sposób leczą wzrok w naszym kraju? W aptekach jest dużo leków, prawda?”

Oczywiście, że jest tego dużo. Ale wszyscy działają zgodnie z zasadą opisaną na początku wywiadu. Leki tylko łagodzą objawy - to wszystko, co one mogą zrobić. W krótkim czasie człowiek czuje się lepiej. Ale ogólnie raczej negatywnie wpływają na wzrok niż pomagają. Tutaj Filip. miał rację. Jeśli spojrzysz na formuły leków w aptekach, każdy specjalista zrozumie, że należy je przyjmować tylko w ostateczności.

Dziennikarz: „Czy to oznacza, że środek Filipa ​​pomaga w pełni przywrócić wzrok?”

Głównym celem Visospect jest stworzenie nowej zdrowej tkanki zamiast uszkodzonej i przywrócenie dopływu krwi do oczu. Już pojedynczej dawki środka wystarczy, aby aktywować ponad 930 000 komórek, które bezpośrednio biorą udział w przywracaniu wzroku. Ale najważniejszą rzeczą jest system, ważne jest, aby regularnie przyjmować środek podczas kuracji, aby uzyskać najlepszy i stabilny wynik. To główna zasada skutecznego leczenia.

Ponadto razem z Filipem, podeszliśmy do sprawy w niebanalny sposób. Nasz produkt to nie tylko zestaw formuł chemicznych, z których składa się większość leków, ale unikalny zestaw wysoko skoncentrowanych ekstraktów roślinnych. To sprawia, że ​Visospect jest nie tylko najskuteczniejszy, ale także całkowicie bezpieczny.

Dosłownie 1-2 dni po rozpoczęciu leczenia wzrok osoby zaczyna się regenerować. Obraz staje się wyraźniejszy, poprawia się ostrość, znikają zaczerwienienia i pieczenie. Następnie rozpoczyna się naprawa komórek, a wzrok powraca nawet w najcięższych przypadkach. Ponadto, w przeciwieństwie do chemii farmaceutycznej, Visospect nie wpływa negatywnie na drobne naczynia krwionośne gałki ocznej.

Visospect zawiera naturalne ekstrakty, witaminy, makro i mikroelementy przydatne dla oczu i naczyń krwionośnych. Nie będę wymieniać wszystkich składników, wymienię tylko główne: luteina, jagody, zeaksantyna, kwas askorbinowy (witamina C) , ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego, kwas foliowy.

Dziennikarz: „Czy ten środek będzie sprzedawany w aptekach? A tak przy okazji, ile będzie kosztował?”

Wiecie, kiedy stało się oczywiste, że mamy coś naprawdę wyjątkowego, apteki i holdingi farmaceutyczne zaatakowały nas ze wszystkich stron. Początkowo oni zaproponowali Filipowi, żeby sprzedał im swoją formułę. Ale wcale nie do produkcji. A właśnie dlatego, żeby nikt nigdy nie mógł wyprodukować leku według tej formuły. Obecnie leczenie wzroku jest największą niszą na światowym rynku farmaceutycznym. W samych Stanach Zjednoczonych leki są sprzedawane za miliardy dolarów. Nasz środek może radykalnie zmienić sytuację w całości. Nikt nie będzie kupował niedziałających leków, ludzie nie są głupi. Od razu kupią coś, co pomoże im na zawsze - czyli kapsułki Visospect.

Sieci apteczne są partnerami ściśle z nimi współpracujących firm farmaceutycznych. I oczywiście zależą od sprzedaży leków. Dlatego nie chcą słyszeć o nas i naszych środkach. Chociaż do tej pory jest to jedyny środek oficjalnie rekomendowany przez Centrum Nauk o Zdrowiu do leczenia chorób oczu i zapobiegania powikłaniom w postaci całkowitej ślepoty.

Dziennikarz: „Jeśli Visospect nie jest sprzedawany w aptekach, gdzie można go kupić?”

Rozpoczęliśmy zakrojoną na szeroką skalę kampanię reklamową we wszystkich mediach, aby zwrócić uwagę ludzi na ten produkt i obiecaliśmy rozdać 1000 opakowań Visospect ze zniżką do (włącznie).

Dlatego każdy, kto chce otrzymać Visospect z 50% rabatem, może wziąć udział w naszym losowaniu. Nasi wykwalifikowani specjaliści skontaktują się z nimi, aby opracować spersonalizowany plan leczenia z Visospect. Bez względu na to, gdzie mieszkasz, możemy wysłać towar w dowolne miejsce Polski. Dostawa realizowana jest kurierem ekspresowym bezpośrednio na Twój adres.

Każdy może wziąć udział w losowaniu i wygrać główną nagrodę: 50% zniżki! Jest to promocja, którą uruchomiliśmy specjalnie dla Polski i ma na celu zwrócenie uwagi ludzi na ten produkt.


Losowanie już się rozpoczęło!

Pamiętaj, że promocja jest ważna tylko do .

Spróbuj szczęścia i kliknij „KRĘĆ”. Jeśli masz szczęście, możesz zamówić Visospect z 50% rabatem! Powodzenia!

KRĘĆ

Oficjalny formularz zamówienia

# 982 z 1000 na dzień
Aby otrzymać Visospect w obniżonej cenie
167 PLN
Aby otrzymać Visospect ze zniżką, wpisz swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego w polach poniżej i kliknij przycisk „ZOSTAW ZGŁOSZENIE”
Zgłoszenia są zamykane o
09:50
* Twoje dane osobowe przesyłamy bezpośrednio do producenta. Tylko on ma do nich dostęp.
Komentarze:
Jakub

Otrzymałem już zamówienie. Od rozpoczęcia kuracji minęło 5 dni, widzę lepiej, oczy nie są mętne. Dziś po raz pierwszy od 15 lat spędziłem cały dzień bez okularów! Jak miło widzieć wszystko na własne oczy!

12
Magda

Visospect zamówiłam dla mamy jeszcze przed promocją. Produkt okazał się znacznie skuteczniejszy niż myśleliśmy. Teraz ona widzi znacznie lepiej.

12
Daniel

Jak dobrze, że w naszym kraju są tacy mądrzy ludzie! Jestem dumny i życzę mu zdrowia i powodzenia!

10
Krzysztof

Czytałem o tym środku w czasopiśmie medycznym. Potem zamówiłem Visospect. Od zakończenia leczenia minęły około 3 miesiące. Widzę znacznie lepiej. Polecam!

20
Basia

Miesiąc temu zaczęłam brać kapsułki Visospect, tuż przed operacją, której nie chciałam i się bałam. Nigdy nie myślałam, że to naprawdę może mi pomóc. Miałam jaskrę. Tydzień temu poszłam do okulisty - był zszokowany tym, co zobaczył. On powiedział, że to jest niemożliwie i spytał w jaki sposób się leczyłam. Kiedy powiedziałam mu o środku, wzruszył ramionami i powiedział, że słyszy o tym po raz pierwszy, w przeciwnym razie przepisałby mi go od razu i nie wysłałby mnie na kosztowną operację (oczywiście mu nie uwierzyłam)! Tak się zdarza!

8
Alex

Zamówiłem ten produkt dla rodziców. Piją te kapsułki od 2 tygodni i już są dobre efekty. Chodzą już bez okularów, co moim zdaniem jest ogromnym postępem!! Więc radzę spróbować, jeśli bolą oczy lub pogorszył się wzrok.

9
Dorota

Hurra, zamówiłam kapsułki z maksymalnie 50% rabatem! Dużo słyszałam o tym środku, czas spróbować osobiście. Zmęczona jestem noszeniem okularów.

13
Wojtek

Zostawiłem zgłoszenie, mam nadzieję, że mi też pomoże!

20
Michał

W szpitalach panuje całkowity chaos! Lekarze przepisują drogie leki, które nie pomagają! Jak długo można to znosić! Gdzie zgłosić skargę?

7
Karol

Przeczytałem recenzje i zdałem sobie sprawę, że powinienem wypróbować Visospect. Pomaga ludziom, a dlaczego jestem gorszy? Spróbuję teraz wygrać zniżkę...

11
Małgorzata

Dobrze, że Filip nie sprzedał swojej formuły! Zdecydowanie nie byłabym w stanie kupić tych kapsułek za 300 euro

18
Weronika

Fajnie! Wygrałam 50% zniżki. Zamówiłam kilka opakowań na raz. Bardziej się opłaca. Ogromne podziękowania dla konsultanta za szczegółowe wyjaśnienie mi wszystkiego przez telefon! Nie mogę się doczekać rozpoczęcia leczenia

16